Kalendarz wydarzeń

NIE DLA MAŁOLATÓW

Irish Pub 06.12.2019

Black Music Party

Parlament 06.12.2019

Dj Maxim, Dj Goskee

Kwadratowa 06.12.2019

Remix Night

Miasto Aniołów 06.12.2019

Rock Meeting

Gazeta Rock Cafe 06.12.2019

VIDEOTEKA

Medyk 06.12.2019

Reklama

DISCO FEVER

  • 2019-11-09
  • Gdańsk, Parlament
  • start godz. 20
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Chcesz przenieść się w czasy prekursorów disco i poczuć się jak John Travolta w "Gorączce sobotniej nocy"?
A może kręci Cię klubowe granie i całonocna zabawa dokładnie tak jak robią to na słonecznej Ibizie albo hip-hopowe rytmy rodem z za oceanu?
Jeśli tak to musisz tu być! Bowiem w Parlamencie w sobotnią noc jest to wszystko i o wiele więcej. W sobotnie wieczory w Parlamencie , każdy znajdzie dla siebie coś miłego.

Nasi Dj prezentują szerokie spektrum muzyczne i właściwie każdy gatunek jest tu grany. Tak wiec imprezowicze usłyszą typowe gatunki klubowe takie jak house czy elektro , ale również utwory z nurtu tzw. czarnej muzy. Nie brakuje również największych przebojów z innych, często trudnych do sklasyfikowania nurtów muzycznych. Jednym słowem na sobotnich imprezach w Parlamencie nie można się nudzić i każdy znajdzie, cos, przy czym lubi się bawić. Tu nie ma żadnej ideologii, naszym jedynym celem jest stworzenie warunków do wspaniałej niczym nie skrępowanej zabawy. Dj-je grający w soboty dokładają wszelkich starań, aby parkiet nie opustoszał nawet przez chwilę. Oprócz niezwykle energetycznej muzyki, zabawę uprzyjemniają liczne promocje ,konkursy oraz pokazy. Bardzo dobry dźwięk ,znakomite światło estradowe, wizualizacje oraz profesjonalna obsługa, to wszystko stanowi o tym, że sobotnie imprezy w Parlamencie są niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich lubiących szaloną zabawę. O tym, że soboty na klubowo, są imprezami tanecznymi na najwyższym poziomie, najłatwiej przekonać się odwiedzając klub w każdą sobotę od godz 2o.oo.

Sobotnie imprezy prowadzą Cj Deagol i Dj Grem.
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję