Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Dj Maxim, Dj Goskee

  • 2019-05-17
  • Gdańsk, Kwadratowa
  • start godz. 21
  • Impreza się już odbyła

Opis imprezy

Nowy sezon rozpoczynamy w zupełnie nowej formie. Wiele osób może być zaskoczonych aranżacją wnętrza odświeżonego Kwadratu (i nie tylko tym). Mimo zmian pewne rzeczy się nie zmieniają - dwa poziomy największego studenckiego klubu w Trójmieście czekać będą na Was od godziny 21:00.

*Na górnej sali o dużą dawkę dobrej muzyki Dj Maxim, który przy współczesnych hitach i świeżych kawałkach energetycznych numerów utrzyma na parkiecie najbardziej wybrednych klubowiczów.

* Na dolnym parkiecie DJ Goskee rozrusza Was w rytmie tanecznych hitów XX w.

Od nas nie wyjdziesz głodny!!

W sąsiadującej z górną salą restauracji będziecie mogli zjeść coś naprawdę dobrego, by po wyjściu z klubu nie szukać lokalu z fast foodem.

Dla bardziej wymagających Pasibrzuch przygotuje rezerwacje i specjalne oferty, które sprawią, że impreza będzie jeszcze lepsza.

Wstęp:
-Studenci wstęp wolny
-Pozostali: Panie 10zł / Panowie 20zł

Wstęp na imprezę mają wyłącznie osoby pełnoletnie po okazaniu legitymacji studenckiej lub dowodu tożsamości ze zdjęciem.
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję