Kalendarz wydarzeń

muzyka klubowa

Irish Pub 07.12.2019

KLASYKA Z GŁOŚNIKA

Autsajder 07.12.2019

DISCO FEVER

Parlament 07.12.2019

Dj Camillio, Dj Długi

Kwadratowa 07.12.2019

ENGLISH DIVISION PARTY

Medyk 07.12.2019

IMPREZY SELEKTYWNE

Cafe Ferber 07.12.2019

Peace, Love, Music

Miasto Aniołów 07.12.2019

Rock Block Party

Gazeta Rock Cafe 07.12.2019

Reklama

Bunkier - Gdańsk

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaBunkier
AdresOlejarna 3
E-mailbiuro@bunkierclub.pl


Gdańsk - miasto, które kryje w sobie wiele tajemniczych zakątków, urzeka pięknem i magią Mariackiej, krzyczy gwarem Jarmarku Dominkańskiego, stuka brukiem na Długiej, stoi dostojnie Żurawiem - świadczy o naszej przeszłości i odzwierciedla teraźniejszość.
Jest w tym mieście pewien budynek, "niepozorny" olbrzym, ukryty wśród kamienic ulicy Olejarnej... Pierwszego września każdego roku mieszkańcy wracając z Poczty Polskiej Wolnego Miasta Gdańska przechodzą obok fascynującego odprysku historii i nie wiedzą, że mijają właśnie sześciokondygnacyjny poniemiecki schron.
Zawiłe koleje losu, pasja grupy przyjaciół i przychylność włodarzy Gdańska sprawiły, że opustoszały kolos ponownie zatętnił życiem. Obudzony z letargu znowu został niemym świadkiem niewyobrażalnego trudu, czasochłonnych prac, setek pomysłów, spotkań, burzliwych dyskusji, ale tym razem nie po to, aby zamknąć, chronić ludzi przed światem, ale po to, aby się i na świat i na ludzi otworzyć. Połączyć ponad podziałami wszystkich, którzy chcą zanurzać się w dawnych dziejach i wybiegać myślą w przyszłość, kontemplować wysoką sztukę i oddawać się uciechom płynącym z tańca, śpiewu i mocnych trunków...
21 czerwca 2013 roku, w pierwszy dzień lata, klubogaleria BUNKIER otworzy swoje podwoje. Stanie się wyjątkowym miejscem na mapie Trójmiasta, gdzie artyści będą mogli zaprezentować swoje prace. Malarstwo, fotografia, grafika zagoszczą na salach wystawowych, a na scenie prezentacje muzyczne - koncerty, performers, jam sessions. Bunkier to 5 kondygnacji kultury i rozrywki, 2 bary, 2 sale koncertowo-imprezowe, galeria z możliwością zakupu wystawianych prac oraz pub, gdzie filozoficznym dysputom towarzyszyć będzie też smakowita strawa dla ciała.

Połączenie historycznej, niezmienionej z zewnątrz struktury budynku i wewnętrznego przeobrażenia zaskoczy wszystkich.
Eklektyczne wnętrza, zachowana oryginalna substancja architektoniczna i zastosowane rozwiązania designerskie - to nowa przestrzeń dla kultury i odzyskana atrakcja turystyczna dla miasta.

BUNKIER - PO PROSTU MUSISZ TEGO DOŚWIADCZYĆ.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

 bm657tgb     
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję