Kalendarz wydarzeń

NIE DLA MAŁOLATÓW

Irish Pub 06.12.2019

Black Music Party

Parlament 06.12.2019

Dj Maxim, Dj Goskee

Kwadratowa 06.12.2019

Remix Night

Miasto Aniołów 06.12.2019

Rock Meeting

Gazeta Rock Cafe 06.12.2019

VIDEOTEKA

Medyk 06.12.2019

Reklama

Triathlon - Gdańsk

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaTriathlon
AdresCzyżewskiego 29
Godziny otwarcia21:30
MuzykaPop/Dance/House/Hip-hop/Funk/R&B/Rap/Break?dubstep
Selekcjatak
RezydenciAdamoo/Pz/Chill
Kontakt tel.609-060-700
Strona wwwtriathlonklub.pl
E-mailinfo@traithlonklub.pl
Gastronomiacatering zewnętrzny
Cena piwa5zł
Cena drinka9zł


Klub Studencki Trops rozpoczął nową działalność od października 2006 r . Zamiarem nowego najemcy było przywrócić klubowi działalność kulturalno-rozrywkową , głównie we współpracy ze studentami naszej uczelni .Wiele złych praktyk i przyzwyczajeń , które do tej pory panowały w klubie trudno było natychmiast naprawić. Jednakże po kilku miesiącach działalności udało się przywrócić klubowi charakter studencki . Trops od roku 2006 przeszedł swoistą metamorfozę . Proces reorganizacji i przekształcania był niełatwy. Zmiany dotyczące struktury działalności zarówno merytorycznej jak i wizualnej spowodowały , że obecnie lokal wyróżnia się pozytywnie wśród trójmiejskich klubów studenckich . Przeprowadzony remont obiektu odmienił jego oblicze , co spowodowało, że klub postrzegany jest jako najładniejszy Klub Studencki w trójmieście. Prowadzący postawili sobie za cel rozszerzyć pojęcie klubu studenckiego a właściwie przypomnieć znaczenie słów Klub Studencki . Od trzech lat klub pełni rolę swoistego domu kultury. Klub skupia się na działalności koncertowej , kabaretowej , pokazów filmów DKF , wernisaży zdjęć , promocji książek, wieczorów poetyckich czy kursów.

Obecnie po wielu zmianach, wracamy z nową nazwą TRIATHLON i wieloma pomysłami! W każdy czwartek zapraszamy na imprezy z cyklu „Olimpijskie Czwartki”, gdzie można się spodziewać najlepszych hitów z list przebojów ,wymieszanych z dźwiękami klubowymi. Piątki to Imprezy z cyklu „Funk me Good”, spodziewajcie się klimatów Funk, Hip-Hop, Break’s, R&B a wszystko to serwowane przez najlepszych dj’ów z kraju. Kogo można się spodziewać konkretnie? patrz w dział imprezy, gdzie na bieżąco będą się pojawiały informacje o danym tygodniu. W Soboty będą sie odbywać imprezy „Saturday Surprise” ,gdzie na bieżąco w dziale imprezy będziecie mogli zobaczyć co dzieje się w danym tygodniu, zdradzimy tylko ze w planach są imprezy Rockowe, wszelkiego rodzaju Koncerty,oraz imprezy na zaproszenia! Co jakiś czas, po za imprezami cyklicznymi, planujemy koncerty ze znanymi artystami.

Na wszystkich imprezach będą ciekawe promocje alkoholowe, dodatkowo co jakiś czas ciekawe akcje z „gadżetami” o które zadbają firmy z nami współpracujące.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieLoader
Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję