Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Medyk - Gdańsk

Ocena: 3.1/5

Informacje o klubie

NazwaMedyk
Adresul. Dębowa 7
Godziny otwarciaPIATEK 21:00 - 4:00 SOBOTA 21:00 - 4:00
Strona wwwhttp://www.klubmedyk.com.pl
E-mailbiuro@klubmedyk.com.pl


Klub studencki "Medyk" znajduje się na osiedlu akademickim Akademii Medycznej w Gdańsku. To klub o powierzchni około 200 m2 z obszernym barem, dużą, przystosowaną do koncertów sceną. Klub w swojej historii już kilka razy zmieniał wystrój. Obecnie wnętrza są nowocześnie zaaranżowane, przytulne, elementami nawiązujące do klimatów medycznych.

W czwartki, piątki i soboty można pobawić się w "Medyku" przy dźwiękach dobrej muzyki. Na naszych imprezach każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie coś dla fanów rocka, popu z lat 80-tych i 90-tych, a także dla miłośników najnowszych przebojów. Stawiamy na sprawdzone przeboje, które zawsze zapełniają parkiet i są gwarancją dobrej zabawy. Każdy DJ ma swój charakterystyczny styl grania oraz prowadzenia imprezy co zapewnia różnorodność stylów muzycznych oraz nieprzewidywalność klimatu danej imprezy.

Klientela klubu to w większości studenci oraz absolwenci trójmiejskich uczelni. Przyciągnięci pełną galą alkoholi w barze, dojrzałym i przytulnie zaaranżowanym wnętrzem oraz dobrą muzyką, spędzają miłe chwile w towarzystwie swoich rówieśników. Do klubu wpuszczane są osoby TYLKO odpowiednio ubrane.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję