Kalendarz wydarzeń

NIE DLA MAŁOLATÓW

Irish Pub 06.12.2019

Black Music Party

Parlament 06.12.2019

Dj Maxim, Dj Goskee

Kwadratowa 06.12.2019

Remix Night

Miasto Aniołów 06.12.2019

Rock Meeting

Gazeta Rock Cafe 06.12.2019

VIDEOTEKA

Medyk 06.12.2019

Reklama

Aviator - Gdańsk

Ocena: 3.2/5

Informacje o klubie

NazwaAviator
AdresMiszewskiego 12
Kontakt tel.501 436 955, 501 437 144
Strona wwwwww.aviatorclub.pl
E-mailbiuro@aviatorclub.pl


Aviator z zewnątrz nie wyróżnia się niczym szczególnym. Mimo, że zlokalizowany jest w samym centrum Wrzeszcza, to w gruncie rzeczy trudno go dostrzec. Może to i lepiej, ponieważ sam ten fakt daje wrażenie, że klub przeznaczony jest dla elitarnego grona gości. Gości, którzy chcą i potrafią bawić się na poziomie, kulturalnie. Którzy chcą po prostu niebanalnie spędzić czas, bo Aviator to klub szczególny. Zwłaszcza ze względu na nacisk, jaki położono w nim na kulturę osobistą i bezpieczeństwo osób w nim przebywających. Zarówno pasażerów jak i załogi.

Klub, bowiem ma sprawiać wrażenie jakby podróży w przestworzach. Swoim gościom oferuje wyselekcjonowaną oprawę muzyczną, efekty specjalne w postaci różnorakich podświetleń, prac malarskich, galerii zdjęć lotników, a także obsługę stewardes, których obowiązkiem będzie zadbać o to, by nikomu niczego nie brakowało. Stewardesę wezwać będzie można na specjalny dzwonek zainstalowany przy siedzeniu – loży. Paniom z pewnością przypadnie do gustu udogodnienie w postaci schowków na torebkę czy rzeczy osobiste zamykanych na kluczyk.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję