Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Aviator - Gdańsk

Ocena: 3.2/5

Informacje o klubie

NazwaAviator
AdresMiszewskiego 12
Kontakt tel.501 436 955, 501 437 144
Strona wwwwww.aviatorclub.pl
E-mailbiuro@aviatorclub.pl


Aviator z zewnątrz nie wyróżnia się niczym szczególnym. Mimo, że zlokalizowany jest w samym centrum Wrzeszcza, to w gruncie rzeczy trudno go dostrzec. Może to i lepiej, ponieważ sam ten fakt daje wrażenie, że klub przeznaczony jest dla elitarnego grona gości. Gości, którzy chcą i potrafią bawić się na poziomie, kulturalnie. Którzy chcą po prostu niebanalnie spędzić czas, bo Aviator to klub szczególny. Zwłaszcza ze względu na nacisk, jaki położono w nim na kulturę osobistą i bezpieczeństwo osób w nim przebywających. Zarówno pasażerów jak i załogi.

Klub, bowiem ma sprawiać wrażenie jakby podróży w przestworzach. Swoim gościom oferuje wyselekcjonowaną oprawę muzyczną, efekty specjalne w postaci różnorakich podświetleń, prac malarskich, galerii zdjęć lotników, a także obsługę stewardes, których obowiązkiem będzie zadbać o to, by nikomu niczego nie brakowało. Stewardesę wezwać będzie można na specjalny dzwonek zainstalowany przy siedzeniu – loży. Paniom z pewnością przypadnie do gustu udogodnienie w postaci schowków na torebkę czy rzeczy osobiste zamykanych na kluczyk.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję