Kalendarz wydarzeń

Studencki Wtorek

Infinium 22.10.2019

RETROMANIA

Autsajder 22.10.2019

Karaoke po angielsku

Irish Pub 22.10.2019

Karaoke

Kawiareton 22.10.2019

Reklama

Next - Gdańsk  (klub zamknięty)

Ocena: 4/5

Informacje o klubie

NazwaNext
AdresAl. Zwycięstwa 4
Kontakt tel.662 414 096
Strona wwwwww.klubnext.pl


Zapraszam Państwa do nowo otwartej dyskoteki. Lokal czynny jest już od godziny 11 przed południem do godziny 21 jako pub, a od godziny 21 do rannych godzin jako prawdziwa dyskoteka. Wstęp za okazaniem dowodu tożsamości. W klubie obowiązuje selekcja (dresom, adidasom itp mówimy NIE)

Przy lokalu do Państwa dyspozycji jest zadaszony, nagłośniony taras, który również może stanowić wspaniałą alternatywę na zabawę na zewnątrz.

Przez cały czas można w lokalu coś przekąsić na ciepło.

W tych czasach ciężko zaskoczyć Państwa nową dyskoteką, ale myślę, że atrakcyjna lokalizacja, bezpieczeństwo (system monitoringu i dobra ochrona) oraz wykwalifikowany personel nakłonią Państwa do zabawy w naszym lokalu. Nie ukrywam, iż trójwymiarowe graffiti, połączone z pięknym dyskotekowym oświetleniem i mocnym nagłośnieniem są dużym atutem tego lokalu, jak również przystępne ceny, nie odbiegające od cen w innych dyskotekach. Cena za wejście Panowie 10 zł, Panie za free.

W lokalu obowiązuje selekcja (ubiór, wiek od 18 roku życia). Każda osoba odwiedzająca nasz klub jest proszona o okazanie dokumentu potwierdzającego jej wiek oraz przeskanowana wykrywaczem metalu.

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieOsoby które mają ten klub w ulubionych

Komentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję